Książek słucham głównie za pośrednictwem aplikacji Audible.

Jest to świetny sposób na rozwijanie zarówno siebie jak i języka angielskiego - który, jak wiadomo, jest niesamowicie przydatny w życiu.

Kliknij w dowolną książkę poniżej a na start otrzymasz 2 darmowe audiobooki w aplikacji Audible.

Słuchanie audiobooków to idealny sposób na wartościowe spędzanie czasu np. w podróży - większość książek „czytam” właśnie w ten sposób.

Dużą zaletą jest to, że książki zostają z Tobą na zawsze i możesz bez ograniczeń wymieniać je na inne.

Nie musisz za nic płacić, pierwszy miesiąc jest darmowy.

Jeżeli nie będziesz chciał kontynuować subskrybcji -
pamiętaj aby anulować ją przed upływem daty pierwszej płatności.

Wujaszek jimmy

Polecane książki

the way of the superior man

Biblia Męskości, obowiązkowa pozycja każdego mężczyzny, dostępna również w języku polskim. Porusza najistotniejsze kwestie związane z byciem męską stroną relacji, celem życia i intymnością. Zdecydowanie książka do której się wraca i warto mieć ją zawsze pod ręką.

LEVELS OF ENERGY

Najbardziej otwierająca oczy książka na temat emocji oraz ludzkich zachowań jaką czytałem w ostatnich latach.  Momentami lekko nawiedziona, ale zdecydowanie warta przeczytania.  Niedostępna po polsku – do posłuchania na Audible.

CAN’T HURT ME

Jeżeli masz problemy z motywacją i samozaparciem – koniecznie sprawdź tą książkę. Goggins to istny cyborg, poziom przeciwności losu oraz sukces jaki udało mu się osiągnąć pomimo wszelkich przeciwności losu, sprawia, że opada szczęka. Ta książka zlikwiduje Twoje wymówki.